Teslimat ve İade Şartları

Sitemizden vermiş olduğunuz tüm siparişleriniz ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya verilmekte ve tarafınıza sevk edilmektedir. Bu süre hafta tatili, resmi tatil, doğal afet, kaza, müşterinin adreste bulunamaması, müşterinin taşınmış olması veya grev gibi sebeplere bağlı olarak değişebilmektedir. Siparişlerinizi resimli bir kimlik ibraz ederek imza karşılığında kargo görevlisinden alabilirsiniz. Sipariş teslim anında kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açarak ürünü tam anlamı ile kontrol etmelisiniz.

Teslimat anında belirttiğiniz adreste yoksanız siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir. Eğer teslimat anında adreste hiç kimse bulunmaz ise kargo şirketi görevlisi size kargo şirketinin telefon numarasını içeren bir not bırakacaktır. Bu durumda kargo görevlileri aynı adrese tekrar uğramamaktadır. Bu sebeple siparişler müşteri tarafından kargo merkezlerinden alınmalıdır.

Tüm müşterilerimizin tüketicinin “Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı” kapsamında 7 iş günü içinde yasal iade hakkı bulunmaktadır. Ayrıca siparişlerinizde üretim veya taşıma kaynaklı bir sorun olduğu takdirde yine 7 iş günü içinde bildirip bizlere ulaştırabilirsiniz. İade işlemlerinizi sitemizin çalıştığı kargo şirketi ile ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Kargonuzu bize gönderdikten sonra takip işlemleri için gönderi kodunu bizlerle paylaşmanız istenebilmektedir. İade edilecek olan ürünlerin eksiksiz, orijinal faturası ile birlikte, zarar görmemiş ve kullanılmamış olarak gönderilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ürünlerin iadeleri kabul edilmeyecek ve yeniden tarafınıza gönderilecektir.

Başa dön tuşu
Kapalı