yağ

Kavram yağı satışı

Kavram Yağı Satışı

 Kavram yağı, hayvansal yağlar arasında bulunan bir yağdır. Küçük ve büyükbaş hayvanların vücutlarının arka kısmında kazan adında bir bölge bulunur. Buradaki yağa da kavram yağı adı verilir.

Kavram yağı oldukça lezzetli bir yağdır. Et ürünlerinde kullanılması (aynı kuyruk yağında olduğu gibi) pişirilen ete güzel bir tat verir. Kavram yağı ayrıca günümüzde sıkça tüketilen et ürünleri olan hazır köftelerde, sucuk, salam vb. şarküteri ürünlerinde sık şekilde kullanılmaktadır. Türk gıda kodeksi tarafından uygun bulunan bir yağ çeşididir ve bu yüzden restoranlarda yapılan yemeklerde de sıkça kullanılır. Lokantalarda yediğimiz köftelerin ve kebapların tadının damağımızda kalmasının, evlerde bu tadı yakalayamıyor olmamızın nedeni kavram yağıdır.

Kavram yağını satın alarak et yemeklerinde inanılmaz lezzetler yakalayabileceksiniz. 

Kavram Yağı Nerelerde Kullanılabilir?

Kavram yağı et yemeklerinin tamamında kullanılabilir. Günümüzde et yemeklerinde uzman bütün şef aşçılar, et yemeğinin lezzetli olabilmesi için sıvı yağ ile değil et yağı ile pişmesinin çok önemli olduğunu vurgulamaktadır. Bunun için kullanılan yağ genelde kuyruk yağıdır. Fakat kavram yağı da gerçekten en az kuyruk yağı kadar lezzetli, güzel bir yağdır. Tek faydası ete lezzet katması değildir. Etin gevşek olmasını da engeller. Kavram yağı ile pişen et daha sağlam bir yapıya sahip olur.  Evde yaptığınız bir köftede kullanabileceğiniz gibi, kendi sucuğunuzu veya sosisinizi yapmak istiyorsanız da kullanmanız uygun olacaktır. Kavram yağı sayesinde maliyeti ciddi şekilde düşürebilirsiniz.

Kavram Yağı Toptan Satış

Kavram yağı satın alacaksanız toptan almak en doğru seçenek olacaktır. Zira toptan alındığında ciddi anlamda ciddi şekilde uygun bir fiyat verilmektedir ve bu da ekonominize büyük katkı sağlayacaktır. Uygun fiyatlı kavram yağını Antalya’da yer alan firmamızdan alabilirsiniz. Toptan alımlardan çekinmenizi gerektirecek hiçbir durum yoktur. Kavram yağı dondurulmuş şekilde uzun süre muhafaza edilebilmektedir. İhtiyacınız olduğu kadar kavram yağını toptan şekilde alıp, ihtiyaç duydukça bir kısmını dolaptan çıkararak kullanabilirsiniz. Toptan kavram yağı alımı yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı