Hakkımızda

Hakkımızda

Uzun zamandan bu yana toptan sakatat alış ve satış hizmetleri vermekte olan firmamız özellikle hijyenik ve sağlıklı ürünler ile işlem yapma konusunda son derece hassas davranmaktadır. Birçok farklı müşteri ile çalışan firmamız da ürünlerimiz uzun zaman boyunca tazeliklerini koruyabilecekleri ve aynı zamanda hijyen konusunda da kesinlikle taviz verilmeyen ortamlar da koruma altına alınmaktadır. Bu sebeple tüm müşterileriniz ürünlerinizi gönül rahatlığı ile kullanabilmektedirler. Birçok kişinin büyük bir zevkle tükettikleri et ve et ürünlerinin imalatında kullanılan sakatatların temini konusunda her zaman güvenilir bir seçenek haline gelen firmamız da deneyimli çalışanlarımız tarafından müşterilerimize gerekli tüm bilgiler verilmektedir. Özellikle kokoreç gibi herkesin çok sevdiği ve lezzeti ile insanları kendine hayran bırakan ürünler için sizler de dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm taleplerinizi ve beklentilerinizi kısa zaman içinde yerine getirebilmekte olan firmamız da tüm bölge ve şehirlere gönderim hizmetleri verilebilmektedir. Hangi bölge için nasıl bir gönderi hizmeti verdiğimizi veya ücretlendirmelerimiz hakkında gerekli bilgileri almak için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilir veya sitemizden gerekli bilgileri alabilirsiniz. Antalya’da verdiğimiz hizmetlerimiz de amacımız tüm müşterilerimizin istek ve beklentilerini en kısa zaman içinde karşılamaktır. Aynı zamanda hijyen konusunda kesinlikle taviz vermiyor olmamız da müşterilerimizin firmamıza karşı olan güvenlerini sürekli olarak arttıran konuların başında gelmektedir. Gelen talepler karşısında en kısa zaman içinde harekete geçen çalışanlarımız özellikle ürünlerin zamanında teslimi ve teslim sürecinde kesinlikle hijyen konusunda sorun yaşanmaması için ellerinden gelen özeni göstermektedirler.

Artık Antalya ve çevresinde toptan sakatat alış satış işlemlerin de en önemli isimlerden biri haline gelen firmamız da isteyen herkes aradıkları ürünlere kısa zaman içinde sahip olabildikleri gibi aynı zamanda tüm ürünlerimiz son derece sağlıklı bir şekilde kendilerine gönderilebilmektedir. Bilindiği gibi bu alanda hizmet veren birçok firma yeterli olanaklara veya özene sahip olmadıkları için insan sağlığı konusunda çok ciddi bir sıkıntıya neden olabilmektedirler.

Ancak bizler ilk günden bu yana önceliği her zaman için insan sağlığına verdiğimiz için müşterilerimiz bu konuda kesinlikle bir sorun yaşamadıkları gibi aynı zamanda yaşanan her türlü sorunda da sahip olduğumuz deneyimler ile müşterilerimizin yanında olmaya devam ettik. Sürekli olarak gelişen hizmet anlayışı ve tesisleri ile artık sektör içindeki yerini iyiden iyiye sağlamlaştırmış olan firmamız ile çalışmak isteyen kişiler iletişim bilgilerimiz veya diğer konular hakkında gerekli bilgileri almak için diledikleri zaman sitemize gelebilirler. Sitemizden alacağınız tüm bilgiler ile sizler de kısa zaman içinde kararlarınızı verebilir ve toptan sakatat alış satış işlemleri hakkında en kaliteli hizmetleri almanın keyfini yaşayabilirsiniz. Deneyimli çalışanlarımız ile yapacağınız görüşmeler sizlere daha kısa zaman içinde karar vermek için yardımcı olacaktır.

Başa dön tuşu
Kapalı